Binnenkijken bij Van der Valk Hotel Leeuwarden
We hadden het voorrecht om samen te werken met Hotel Van der Valk. We hebben een virtuele tour ontwikkeld waarmee Van der Valk Hotel Leeuwarden gasten over de hele wereld een kijkje laat nemen in de verschillende kamers die zij aanbieden in Leeuwarden.
Van der Valk Hotel Leeuwarden
Wat in 1862 begon met café de Gouden Leeuw in Voorschoten is uitgegroeid tot een trotse hotelketen met wereldwijd meer dan 100 hotels en restaurants.
Bij het boeken van een kamer op de website van Van der Valk Hotel Leeuwarden, kunnen bezoekers online alvast de sfeer proeven van de kamer die ze gaan boeken. Benieuwd naar hoe dat eruitziet op de website van Van der Valk:
Loft Wellness Suite
www.hotelleeuwarden.nl/kamers/loft/
Comfort kamer
https://www.hotelleeuwarden.nl/kamers/comfort-kamer/
Superior Familiekamer
https://www.hotelleeuwarden.nl/kamers/superior-familiekamer/
Familiekamer
https://www.hotelleeuwarden.nl/kamers/familiekamer/
"Voor onze Van der Valk Hotels in Haarlem en Leeuwarden hebben wij met Zien360 samengewerkt. Met het resultaat zijn wij enorm tevreden, wijzigingen welke wij hadden na ontvangst is zonder problemen aangepast, ook de kleinste details. Erg fijn! Voor ons zeker voor herhaling vatbaar."
Linde Herskamp
Revenue Manager – Van der Valk Hotel