
- Klant
- AutoImportService.com
- Dienst
- Virtuele tour
- Waar
- Amsterdam
Voor AutoImportService.com maakten we een virtuele tour door het kantoor in het opvallende Infinity-gebouw in Amsterdam. Bezoekers volgen de route vanaf de entree en lobby tot aan de werkplekken van het bedrijf.
Van buiten naar de werkvloer
Een kantoor in zo’n herkenbaar gebouw vraagt om meer dan een paar losse interieurfoto’s. De rondleiding start buiten, zodat meteen duidelijk wordt waar AutoImportService.com is gevestigd. Daarna gaat de route via de ruime lobby, de liften en de gang naar het kantoor.
Binnen kunnen bezoekers de pantry en verschillende werkplekken bekijken. Grote ramen geven veel daglicht en uitzicht over de omgeving. Door zelf rond te kijken wordt ook de indeling van het kantoor helder: open werkplekken worden afgewisseld met glazen kamers en rustige hoeken.


Een duidelijke route voor klanten
Het kantoor ligt niet direct bij de buitendeur. Juist dan is een virtuele tour handig: klanten zien vooraf de entree, herkennen de lobby en weten hoe de route naar boven loopt. Dat maakt een eerste afspraak een stuk eenvoudiger.
We fotografeerden het gebouw en het kantoor op locatie in Amsterdam en bouwden de beelden samen tot een compacte 360-gradentour. De rondleiding werkt op computer, tablet en telefoon. De bezoeker bepaalt zelf het tempo en kan via het menu direct naar een gekozen plek springen.
Waarom deze aanpak werkt
- Klanten kunnen de route door het Infinity-gebouw vooraf bekijken.
- Entree, lobby, liften en kantoor vormen één doorlopende kennismaking.
- De werkplekken en ontvangstruimtes zijn van dichtbij te bekijken.
De afspraak begint al bij de juiste ingang
Wie AutoImportService.com bezoekt, moet eerst door een groter gebouw. De tour maakt die route herkenbaar en laat aansluitend zien hoe het kantoor boven is ingericht.

