Virtuele tour Laurens Lyceum met greenscreen video’s

Een schooltour waarin leerlingen zelf het verhaal vertellen

Voor het Laurens Lyceum maakten we een virtuele rondleiding door de school. Leerlingen maakten zelf greenscreen video’s die we in de tour hebben geplaatst. Die video’s worden af en toe vernieuwd, zodat de inhoud met de school mee kan veranderen.

Aula van het Laurens Lyceum
De aula van het Laurens Lyceum, met zitplekken voor leerlingen.

Bekende gezichten in de digitale rondleiding

In plaats van alleen lege gangen en lokalen te tonen, komen leerlingen zelf aan het woord. Hun video’s geven uitleg op de plek waar het onderwerp speelt. Dat maakt de rondleiding persoonlijker en helpt nieuwe leerlingen om zich sneller een beeld van de school te vormen.

Kluisjes in het Laurens Lyceum
De gang met kluisjes voor leerlingen.
Lokaal voor handvaardigheid in het Laurens Lyceum
Het lokaal voor handvaardigheid met werktafels en materialen.

Van aula tot practicumlokaal

De route loopt langs de ingang, aula, gymzaal, kluisjes en verschillende vaklokalen. Biologie, scheikunde, natuurkunde, tekenen en andere onderdelen krijgen ieder een eigen plek. Bezoekers kunnen zelf kiezen waar ze langer willen kijken.